Výsledky vašeho hledání

Jak jsem prodal dům za 24 hodin a své klientce pomohl najít vysněné bydlení

Co mě na práci v realitách nejvíc baví? Životní osudy a lidské příběhy, které nevymyslíte. Jeden takový s ne příliš povedeným začátkem, ale o to šťastnějším koncem, jsem pro vás sepsal. 

Ačkoliv se někdy může zdát, že se nám nedaří, až později se často ukáže, že to má své důvody. Osud má pro nás totiž nachystáno něco mnohem lepšího! Přesně takový byl příběh mé klientky, pro kterou jsem hledal rodinný dům u Prahy. 

Měli jsme stanovený rozpočet a jasně dané parametry. Klientka se potřebovala vejít do svého finančního plánu a přála si snadnou dostupnost do metropole.

Jeden takový dům se mi podařilo najít v Nehvizdech u Prahy. Už jsme skoro slavili. Dohodli jsme se s majitelem na koupi, klientka měla načerpány finance z hypotečního úvěru a těsně před podpisem rezervační smlouvy… ejhle. Majitel po nás na poslední chvíli začal požadovat o 1,5 miliónu více! 

Tomuhle říkám opravdu nefér jednání. Z celé transakce samozřejmě sešlo, na takovéto taktiky nebudeme v žádném případě přistupovat. Klientka byla zdrcená. Já jsem ale nepolevoval a pokračoval v pátrání. 

Uběhl více než rok, kdy jsme absolvovali nespočet prohlídek… Nic ale zkrátka nebylo to pravé ořechové. 

Až jednoho dne mi zazvonil telefon. Pamatuju si to jako dneska. Ozval se pán, který prodával dům a chtěl využít mých služeb. A teď se podržte, ten dům se nacházel opět v Nehvizdech u Prahy.

Už z prvního popisu pana majitele do telefonu mi bylo jasné, že tohle je trefa do černého. Ihned jsem se vydal na obhlídku a když jsem nemovitost uviděl, začal jsem žhavit dráty. Zavolal jsem své klientce a poprosil jí, ať si druhý den udělá volno, že nás čeká výlet. 

Byla samozřejmě ohromně zvědavá, ale rozhodl jsem se jí připravit malé překvapení a vše jí do poslední chvíle tajil.  

Asi vás nemusím dál napínat. Ihned poté, co jsme dojeli na místo, má klientka se rozzářila naprostým nadšením, a kromě úsměvů došlo i na nějakou tu slzu dojetí. 

Nemovitost jsem ani nezalistoval do veřejné nabídky a s panem majitelem jsme hned ten den podepsali rezervační smlouvu. 

A víte, co je na celém tomhle příběhu nejlepší? Nový dům byl: 

  • o 1,5 milionu levnější než ten původní, 
  • v lepším technickém stavu, 
  • skvěle dispozičně řešený, 
  • měl menší zahradu, kterou si klientka přála kvůli snadné údržbě,
  • a jako bonus navíc získala bazén s protiproudem! 

Nejlepší příběhy prostě️ píše život sám. 

Podtrženo, sečteno: Dům původního pana majitele se mi podařilo prodat do 24 hodin! Moc si tohoto úspěchu vážím. A největší radost mám z toho, že klienta našla svůj domov snů, který si tak dlouho přála. 

Pokud jste i vy ve fázi hledání vysněné nemovitosti, neváhejte se na mě obrátit také. Stejně jako má klientka můžete mít náskok před ostatními a dostat se k nemovitosti ještě předtím, než bude zalistována ve veřejné nabídce. 

Co na tenhle příběh říkáte?

Porovnání nabídek

This site is registered on wpml.org as a development site.