Výsledky vašeho hledání

Makléř roku 2022 – obhájil jsem 2. místo za ARCHER Reality

Rok 2022 nebyl jednoduchý. O to více si vážím přízně svých klientů, kteří se mi svěřili do péče. Právě díky jejich důvěře jsem získal 2. místo v žebříku Makléř roku 2022 realitní kanceláře ARCHER reality Praha a.s. Zároveň jsem třikrát obhájil zlatou příčku v hodnocení Makléř měsíce.

V loňském roce nás ve světle nestabilní geopolitické situace sužovala dvouciferná inflace, rostly ceny i úrokové sazby. Nestabilita na trzích ovlivnila také trh realitní. I proto jsem hledal nové cesty, jak klientům pomoci k vysněnému bydlení. Velký rozpočet jsem investoval do reklamy a bezchybné prezentace. Spolu se svým týmem a zázemím realitní kanceláře jsem dokázal, že pro své klienty dokážu úspěšně pracovat v jakékoli době.

Pojďme se přesunout k řeči čísel.

Za rok 2022 jsem uzavřel celkem 9 smluv.

Prodal jsem nemovitosti v hodnotě 52 041 580 Kč.

Prezentaci ARCHER reality Praha si díky našemu marketingu zobrazilo 3 085 390 potencionálních zákazníků.

Z toho 27 967 zájemců si nabídky prohlédlo přímo ve výpisu na ARCHER Reality Praha.

V měsících červnu, srpnu a prosinci jsem obhájil rovněž ocenění a zlatou příčku v hodnocení Makléř měsíce. Níže přikládám, jakou výši činila částka na rezervacích.

Červen 2022 ­– 822 800 Kč

Srpen 2022 – 653 400 Kč

Prosinec 2022 – 682 400 Kč 

Rád bych touto cestou poděkoval všem svým klientům. Rok 2022 byl turbulentní, plný nečekaných změn a výzev. Přistoupil jsem k nim jako k příležitostem dělat věci jinak, lépe a díky tomu jsem se o pořádný kus posunul. Vaše důvěra je pro mě motivací vykonávat realitní řemeslo na nejlepší možné úrovni. Těším se na další skvělý rok v oboru, který mě naplňuje a neskutečně baví.

—-

Kupujete, prodáváte, nebo hledáte nemovitost? Ozvěte se, rád se s vámi potkám osobně a proberu s vámi možnosti spolupráce.


Porovnání nabídek

This site is registered on wpml.org as a development site.