Kde mě najdete?

Vlkova 538/42, 130 00 Praha 3 – Žižkov

Otevírací doba

Po-Čt 9:00-18:00
9:00-16:30
So-Ne zavřeno
kliknutím povolíte zoom
načítání...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Zobrazit Silniční mapa Satelit Hybridní Terén Moje poloha Celá obrazovka Předchozí Další
Výsledky vašeho hledání

ARCHER reality Praha

Vlkova 538/42, 130 00 Praha 3 – Žižkov
Mobilní telefon:+420 266 710 876
Osobní email: [email protected]

Ať už hledáte anebo prodáváte nemovitost, jsem tu pro vás. Postarám se o pohodlný a bezpečný obchod. Specializuji se na všechny typy nemovitostí – od bytů, domů až k luxusním vilám anebo pozemkům. Primárně se zaměřuji na Prahu a její okolí, otevřený jsem ale spolupráci i v dalších částech České republiky.

Svým klientům nabízím dlouholeté zkušenosti, profesionalitu a zodpovědnost. Potřebujete radu při pátrání po vašem vysněném domově? Zajímáte se o investiční příležitosti a realitní možnosti v Praze? Sháníte asistenci při prodeji nemovitosti? Rád vám pomůžu! V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, vše můžeme probrat třeba u šálku dobré kávy.

Partneři

ARCHER reality

archer reality logo

ARCHER reality je dynamicky se rozvíjející společnost, která klade důraz především na otevřený přístup ke klientovi a poskytování profesionálního servisu podpořeného širokým spektrem služeb.

Vedení společnosti se dlouhodobě podílelo na řízení obchodních služeb velké nadnárodní společnosti v oblasti finančních služeb a bankovního poradenství. Právě tyto zkušenosti tvoří základ firemní filozofie a promítají se do celého systému i jednotlivých pracovních postupů. Za dobu svého trvání jsme si již vydobyli pevné místo na poli realitních společností. Každá nově získaná zkušenost nás posouvá dál a je pro nás výzvou. Proto aktivně sledujeme nové trendy a neustále hledáme cesty, jak zdokonalit a optimalizovat naše služby.

V rámci individuálního systému vzdělávání – ARCHER Academy se naši pracovníci pravidelně účastní kurzů a školení, které jsou zaměřeny nejen na oblast realit, ale i na oblast obchodu, práva a bankovnictví.

Náš cíl zůstává stejný – dále budovat a rozvíjet naši společnost k maximální spokojenosti našich klientů.

Advokátní kancelář Suchá

Advokátní kancelář Mgr. Lucie Suché se již od svého vzniku v roce 2011 specializuje na právo nemovitostí a s tím související agendu. Své služby poskytuje jak realitním kancelářím, tak jednotlivým fyzickým, či právnickým osobám v pozici prodávajících či kupujících.

Kontaktujte nás

Na soukromé zprávy můžete odpovídat na stránce "Doručená pošta" ve svém uživatelském účtu.

Porovnání nabídek

This site is registered on wpml.org as a development site.