Výsledky vašeho hledání

Služby

Široký rozsah služeb na míru každému realitnímu případu

Při spolupráci se svými klienty preferuji osobní přístup a zcela individuální služby, ať už řešíme prodej či koupi nemovitosti. Má bohatá nabídka služeb obsahuje vše, co v dnešní době nabízejí nejlepší realitní kanceláře v ČR i v zahraničí. Strategii obchodu nastavuji vždy na začátku spolupráce, po zevrubném rozhovoru s klienty.

A) Prodej nemovitosti    

Většina prodávajících potřebuje nemovitost prodat co nejrychleji a za co nejvyšší cenu. Vždy tomu tak ale být nemusí. Někdo upřednostňuje pouze rychlost, jiný platbu v hotovosti. Někdo nespěchá, a naopak mu záleží na tom, aby našel nového solidního majitele nemovitosti, který bude pokračovat například v údržbě letité zahrady. I dle cílů klienta navrhuji konkrétní balíček služeb a prodejní strategii. Co vše vám v rámci prodeje mohu nabídnout?

 • Úvodní konzultace a poradenství
  Na prvotní schůzce si stanovíme vaše cíle, na základě kterých připravím strategii prodeje. V případě uzavření spolupráce vám budu po celou dobu obchodního případu poskytovat poradenské služby.
 • Kvalifikované ocenění nemovitosti
  Ač se to zdát nemusí, správné ocenění nemovitosti je jedním z nejdůležitějších kroků prodeje, který rozhodne o úspěšně završeném obchodu. Kvůli podhodnocení ceny můžete přijít o statisíce. Naopak v případě nereálných očekávání se může stát z vaší nabídky tzv. ležák, který při „slevách“ v průběhu prodeje přestane u kupujících vzbuzovat důvěru. Správně nastavenou cenu hned v úvodu proto není radno podceňovat.
 • Tvorba prodejní strategie
  Navrhnu konkrétní postup prodeje – vše od přípravy bytu či domu i vhodných úprav, které pomůžou prodat lépe a za vyšší cenu, až k plánu marketingových aktivit a postupu jednotlivých prací. Vše poběží jako na drátkách.
 • Home staging aneb designová úprava nemovitosti
  Home staging je dnes běžným standardem, ne vždy je ale nutný. Někdy postačí důkladné vyklizení prostor pro lepší prostorovou orientaci na fotografiích, jindy ale designové osvěžení nemovitosti jenom prospěje. Rád vám pomohu rozhodnout, kdy se do větších úprav pustit a kdy postačí jen menší „kosmetické“ vylepšení. 
 • Profesionální prezentace nemovitosti
  V záplavě nabídek nemovitostí na realitních serverech rozhodují doslova sekundy o tom, zda upoutáte zájem potenciálních kupců. I proto musí být prezentace nemovitosti naprosto bezchybná a lákává, zároveň ale odrážet realitu.
  • Fotografie a vizualizace
   Spolupracuji s profesionálním fotografem, který se specializuje na realitní segment a architekturu. Klientům často doporučuji i tvorbu 2D a 3D vizualizace, která lépe zprostředkuje celkovou dispozici nemovitosti.
  • Videoprohlídky
   Pro většinu nemovitostí nechávám zhotovovat videoprohlídku – ta lépe vykreslí emoce, energii místa i atmosféru. Pomáhá potenciálním kupujícím poznat nabízenou nemovitost ještě před samotnou prohlídkou. K osobnímu setkání vám dorazí už skuteční zájemci. Video má rovněž větší dosahy na sociálních sítích.
  • Záběry z dronu
   V případě prodeje domů či pozemků rád doplňuji videoprohlídky i fantastickými záběry z dronu na stavbu a širé okolí.
  • Matterport
   Nejmodernější technologie, pomocí které si projdete nemovitost z pohodlí domova, je rovněž součástí mých služeb. Tuto technologickou vychytávku jsem si pořídil a mohu ji tak nabízet všem klientům bez příplatků navíc.
3D virtuální prohlídka Matterport je trojrozměrná prezentace prostoru kombinující virtuální realitu s 360° fotografiemi. Online virtuální prohlídka umožní vašim zákazníkům volně se procházet po nemovitosti, z místnosti do místnosti a pochopit tak její celkové dispozice, prohlédnout si prostory z různých úhlů pohledu či objevovat skryté detaily. Zprostředkuje vám pocit, jako byste se v prostoru přímo fyzicky nacházeli. Díky pokročilé technologii se jedná o skutečný online zážitek simulující plynulou virtuální procházku prostorem, kterou si lze dnes už snadno prohlédnout z jakéhokoliv zařízení.

Při exkluzivní spolupráci se mnou máte veškeré výše uvedené formy prezentace zahrnuty již v ceně provize. Ať se nemovitost prodá či ne, nikdy od klientů nevyžaduji platbu zpětně, jak to bohužel u konkurence mnohdy bývá.

 • Copywriting
  Skvěle napsaný text popisující veškeré benefity bydlení i lokality, ušitý na míru klíčové skupině zákazníků, tu pravou atmosféru umocní. A hlavně pomůže prodat.
 • Placená inzerce, propagace a marketing
  Do čeho jdu opravdu naplno a investuji nemalé finance? Do marketingu! Nemovitosti aktuálně inzeruji na 30 nejvýznamnějších portálech. Mám přitom vysledovány statistiky a nejlepší časy, kdy nemovitosti tzv. „topovat“. Pozemky, byty i domy se topují v jinou hodinu a díky tomu získávají i mnohem větší zhlédnutí. V rámci své realitní kanceláře ARCHER reality Praha a.s., pod kterou spadám, propaguji nemovitosti i placeně na Facebooku a Instagramu. Rád vám dodám statistiky dosahů a zhlédnutí.
 • Služby advokátní kanceláře = bezpečí
  Spolupracuji s prověřenou advokátní kanceláří, která se specializuje na realitní služby a nemovitostní právo. Ověřené reference, bezúhonnost a dlouhá léta praxe pro vás mohou být jistotou, že vše dobře dopadne a případ bude správně právně ošetřen. Co vše tyto služby zahrnují?

Především individuálně zpracovanou kupní smlouvu, která bere v potaz zájmy obou smluvních stran. Hlídat budeme rovněž smlouvy zástavní a úvěrové, v případě financování bytu zájemce pomocí hypotečního úvěru prověříme veškeré podmínky jeho čerpání, abyste měli jistotu, že obchod bude zdárně dokončen. Naprosto klíčovým momentem je úschova kupní ceny, kterou pro mě zajišťuje rovněž zmiňovaná advokátní kancelář s prověřenou licencí. Částka v úschově je dle zákona pojištěna, aby byly chráněny všechny strany.

B) Koupě nemovitosti  

Hledáte specifickou nemovitost a stále se vám nedaří najít bydlení snů? I v tomto případě se na mě můžete obracet. Realitní kancelář ARCHER reality Praha a.s., pod kterou působím, disponuje rozsáhlou databází nabízených nemovitostí. Společně vyplníme parametry vámi hledané nemovitosti a ve chvíli, kdy se podobná nabídka objeví v našem systému, dojde k jejímu spárování. Oslovit vás tak můžeme ještě předtím, než s ní půjdeme na trh veřejně. Budete tak mezi prvními, kdo se o nabídce dozví. Tedy dříve, než o ní vypukne konkurenční boj.

Porovnání nabídek

This site is registered on wpml.org as a development site.